Wij maken het rond
Ondernemers

Onderzoek Community of Practice Waterstof

Gepubliceerd op maandag 18 augustus 2025
Community of Practice Waterstof

Onderzoek Community of Practice Waterstof

Binnen de Community of Practice Waterstof van Regio Foodvalley wordt er momenteel een belangrijk onderzoek verricht. Met dit onderzoek wordt in kaart gebracht in kaart welke gevolgen netcongestie heeft voor bedrijven in onze regio en hoe zij staan tegenover mogelijke duurzame oplossingen, zoals regionale energieopslag.

Om een representatief beeld te krijgen, zouden wij het zeer op prijs stellen dat ondernemers in het netwerk van Regio Foodvalley dit formulier invullen. De resultaten zijn waardevol voor het vormgeven van toekomstige initiatieven en versterken van regionale samenwerking op het gebied van duurzame energie.

Het invullen van het formulier kost ongeveer 5 minuten en de gegevens worden uiteraard veilig en vertrouwelijk behandeld, in lijn met de AVG.

Link naar het formulier:

 Inventarisatieformulier Regio Foodvalley – Waterstof

Meer informatie

Community of Practice Waterstof Waterstof

Blijf op de hoogte

Wilt u altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws omtrent Living Lab Regio Foodvalley Circulair?
Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief en mis niets.

Aanmelden nieuwsbrief

Wilt u onze nieuwsbrief niet meer ontvangen? Dan kunt u zich hier uitschrijven.

Copyright 2025 Living Lab Regio Foodvalley Circulair    |    Privacyverklaring    |    Realisatie BenedenBoven