Wij maken het rond
Ondernemers

Community of Practice Circulair Bouwen – IKC Franse Gat

donderdag 05 juni 2025
09:00 uur - 12:00 uur
Het Franse Gat - School Juul, Karel Fabritiusstraat 1, 3904 TG, Veenendaal
Aanmelden

Community of Practice Circulair Bouwen – IKC Franse Gat

Hoe bouw je circulair met impact op de buurt? Hoe zorg je ervoor dat een gebouw niet alleen duurzaam is, maar ook een maatschappelijke functie vervult?
Op 5 juni 2025 van 9:00 tot 12:00 uur ben je welkom bij de Community of Practice Circulair Bouwen bij IKC Het Franse Gat in Veenendaal (School Juul, Karel Fabritiusstraat 1, 3904 TG, Veenendaal).
Hier delen we de lessen van de nieuwbouw van IKC Het Franse Gat, een vooruitstrevend en circulair schoolgebouw dat samen met de buurt, scholen, kinderopvang en gemeente tot stand is gekomen.

Wat kun je verwachten?

  • Inzichten in circulair bouwen, van ontwerp tot realisatie.
  • Ervaringen met Rapid Impact Contracting: hoe samenwerking leidt tot innovatie.
  • De impact van een circulair gebouw op de wijk en de gebruikers.

Ben jij architect, aannemer, beleidsmaker, projectontwikkelaar of gewoon nieuwsgierig naar circulair bouwen? Dan is dit een kans om te leren van een uniek praktijkvoorbeeld.

Aanmelden voor Community of Practice Circulair Bouwen – IKC Franse Gat

Wat is uw naam?
Vul uw bedrijfsnaam in
Hoe kunnen wij u bereiken?

Wanneer u zich aanmeldt voor Community of Practice Circulair Bouwen – IKC Franse Gat gaat u ermee akkoord dat wij beeldmateriaal (wat tijdens dit evenement wordt gemaakt) van u mogen gebruiken voor uitingen zoals onze social media, nieuwsbrief of website. Mocht u hier niet mee akkoord gaan, stuur dan een mailtje naar secretariaat@regiofoodvalleycirculair.nl.
Dit 'vinkje' is verplicht



Meer informatie

Community of Practice Bouw

Blijf op de hoogte

Wilt u altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws omtrent Living Lab Regio Foodvalley Circulair?
Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief en mis niets.

Aanmelden nieuwsbrief

Wilt u onze nieuwsbrief niet meer ontvangen? Dan kunt u zich hier uitschrijven.

Heeft u ook interesse om partner van Living Lab Regio Foodvalley Circulair te worden?

Wij verwelkomen u graag! Circulair ondernemen is geen utopie meer, het is inmiddels een serieus businessmodel dat kansen biedt. Heeft Living Lab Regio Foodvalley Circulair uw interesse gewekt en wilt u ook bijdragen aan een circulaire economie?

Bekijk alle voordelen
Copyright 2025 Living Lab Regio Foodvalley Circulair    |    Privacyverklaring    |    Realisatie BenedenBoven