Wij maken het rond
Ondernemers

Uitnodiging sessie Waterstof in zwaar & licht transport/Nationaal Waterstof Congres

woensdag 25 oktober 2023
13:40 uur - 15:20 uur
Media plaza Jaarbeurs Utrecht

Uitnodiging sessie Waterstof in zwaar & licht transport/Nationaal Waterstof Congres

Op dinsdagmiddag 21 november van 13:40 - 15:20 uur organiseert Waterstof Utrecht / Provincie Utrecht een sessie over zwaar & licht transport op waterstof, tijdens het Nationaal Waterstof Congres. Deze sessie is met name interessant voor OEM’ers, transporteurs, verladers en overige ondernemers en bedrijven met plannen voor transport op waterstof.

Op het programma:

  • Welkom door provincie Utrecht
  • Nieuwe subsidieregeling voor transport op waterstof, Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
  • Panelgesprek met minimaal 6 aanbieders van zwaar vervoer (trucks) op waterstof zoals Daf, Holthausen en MAN
  • Video en panelgesprek met minimaal 5 aanbieders van licht vervoer (bakwagens, bestelwagens) op waterstof zoals E-lions, Stellantis en Hyvia.

Houd de LinkedIn-berichten wat Waterstof Utrecht in de gaten voor updates over het programma.

Deze sessie is voor onze genodigden gratis toegankelijk.

Als u onze sessie bijwoont, mag u ook al eerder naar het Nationaal Waterstof Congres (zie brochure) komen en/of na onze sessie op het congres blijven.

Het Nationaal Waterstof Congres start om 09.30 uur (inloop 9.00) en eindigt rond 17.00 met een borrel.

Aanmelden kan via https://euroforum.paydro.com/nationaal-waterstof-congres-1/c/utrecht  (vol = vol)

Vanwege de kosten en de zaalgrootte kijken wij wel kritisch of de aanmeldingen binnen onze doelgroep passen of op een andere manier kunnen bijdragen aan de versnelling van waterstof in de mobiliteit.

Heeft u vragen? Mail naar info@waterstofutrecht.nl.



Meer informatie

Community of Practice Waterstof

Blijf op de hoogte

Wilt u altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws omtrent Living Lab Regio Foodvalley Circulair?
Schrijf u dan in voor onze nieuwsbrief en mis niets.

Aanmelden nieuwsbrief

Wilt u onze nieuwsbrief niet meer ontvangen? Dan kunt u zich hier uitschrijven.

Heeft u ook interesse om partner van Living Lab Regio Foodvalley Circulair te worden?

Wij verwelkomen u graag! Circulair ondernemen is geen utopie meer, het is inmiddels een serieus businessmodel dat kansen biedt. Heeft Living Lab Regio Foodvalley Circulair uw interesse gewekt en wilt u ook bijdragen aan een circulaire economie?

Bekijk alle voordelen
Copyright 2025 Living Lab Regio Foodvalley Circulair    |    Privacyverklaring    |    Realisatie BenedenBoven