Binnen het Living Lab Regio Foodvalley Circulair werken partijen aan circulaire voedselketens. Toch komen initiatieven soms moeilijk verder dan de pilotfase, bijvoorbeeld door onvoldoende afzet, hoge kosten of belemmerende regels. Tijdens de CoP-bijeenkomst op 24 september onderzoeken ondernemers, overheden, onderwijs- en kennisinstellingen en afnemers wat nodig is om circulaire oplossingen verder te brengen.
Lees meerHet jaarverslag van 2025 van het Living Lab Regio Foodvalley Circulair staat online. In dit jaarverslag vindt u een verantwoording van de activiteiten, resultaten en financiële jaarcijfers van 2025 en ook de doelstellingen voor 2026. Lees het jaarverslag
Lees meerOp dinsdag 27 oktober 2026 worden de Innovatieprijzen Regio Foodvalley uitgereikt aan de meest innovatieve ondernemers uit de regio. Werk jij aan een slim product, vernieuwende dienst of innovatief proces? Dan is dit het moment om te laten zien wat jouw onderneming in huis heeft. Ondernemers kunnen zich aanmelden via www.innovatieprijsregiofoodvalley.nl. Een vakjury selecteert daarna drie genomineerden per categorie. De prijs wordt uitgereikt in drie categorieën: Agri & food, Industriële- & logistieke en ICT innovaties.
Lees meerOp vrijdag 6 maart, zette Hotel Wander (voorheen WICC) in Wageningen een mooie stap tegen voedselverspilling: ze startten met Orbisk. Hotel Wander krijgt met 208 hotelkamers, 36 congreszalen en een restaurant veel bezoekers over de vloer. Eten is een belangrijk onderdeel van het bedrijf. De eigenaren hopen dat Orbisk hen inzicht en verbeteradviezen verschaft.
Lees meerTijdens de Week van de Circulaire Economie (donderdag 19 t/m vrijdag 27 maart 2026) laten pioniers, bedrijven, onderzoekers en overheden door het hele land zien hoe circulair werken er in de praktijk uitziet.
Lees meer